Utrzymanie stron WWW/Poczty - Serwery VPS - Serwery dedykowane

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, przygotowujemy rozwiązania, które pozwalają na dużą dowolność w konfiguracji. Są to oferty dostosowane do potrzeb klientów, z możliwością ich rozbudowy oraz z gwarantowaną wydajnością.

Serwery nasze dzierżawimy i kolokujemy w dwóch Data Center, które posiadają niezbędną infrastrukturę teleinformatyczną i sieciową.

Aktualna lokalizacja naszych serwerów zapewnia nam doskonałe łącza (ATMAN, TASK), prestiżową i dogodną lokalizację - Gdańsk, budynek CTO. Centrum Danych wyposażone jest w monitoring przemysłowy i jest strzeżone przez agencję ochrony. Drugą lokalizacją

Posiadamy bezpośrednie wpięcie do sieci ATMAN, oraz TASK oczywiście wszystko to działa w oparciu o protokół BGP. Konfiguracja naszej infrastruktury, zapewnia wysoką jakość połączenia i niskie czasy dostępu z większości miejsc, nie tylko w kraju, ale i na świecie. Jesteśmy pewni naszych rozwiązań dlatego udzielamy gwarancji na wszystkie świadczone usługi! Podstawowe cechy to:
  • doskonała lokalizacja, przez którą przebiegają sieci światłowodowe największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce,
  • pewne zasilanie w energię, zabezpieczone generatorami prądotwórczymi o dużej mocy oraz systemem UPS'ów firmy APC,
  • system klimatyzacji z redundancją, utrzymujący odpowiednią temperaturę,
  • bezpieczeństwo fizyczne, monitoring obiektu, całodobowa ochrona fizyczna i system kamer, system kontroli dostępu,
  • całodobowy monitoring sieci i systemów komputerowych,
  • dynamiczny routing BGP (AS197155).
Sieć Centrum Danych oparta jest o niezawodny sprzęt Cisco, Hewlett-Packard, 3Com oraz APC, a usługi serwerów dedykowanych świadczone są na maszynach HP i Dell oraz SuperMicro. Nasze Serwery opieramy tylko o sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Wszystkie nasze platformy obsługuje stabilny system GNU Debian 64 bit. Codzienne kopie bezpieczeństwa wykonywane na zewnętrzny serwer. Dzięki czemu mają Państwo pewność, że żadne dane nie zostaną utracone.