Strony internetowe


Każdego dnia miliony ludzi na świecie i w Polsce korzystaj z Internetu. Wierzymy, że strona internetowa jest podstawowym narzędziem dla każdej firmy, która chce zaistnieć ze swoją marką w Internecie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto inwestować w stronę internetową?

Ponieważ strona internetowa to najlepsze i najszybsze narzędzie do informowania, edukowania, obustronnej komunikacji na wielu liniach (firma, klienci, partnerzy biznesowi, udziałowcy, itd.) oraz dokonywania transakcji. Stworzenie serwisu internetowego to koszt kilkukrotnie mniejszy od jednego spotu reklamowego w TV a przecież serwis taki to reklama pracująca całą dobę 365 dni w roku. Stworzymy dla Państwa taką stronę, która stanie się wizytówką Waszej firmy w wirtualnym świecie, zachęcając tym samym potencjalnych klientów do korzystania z oferowanych przez Państwa usług. Na życzenie zajmiemy się też aktualizacją stron oraz modyfikacją i optymalizacją już istniejących serwisów www.

Prawie połowa małych i średnich przedsiębiorstw pozostających bez strony internetowej jest przekonana, że strona WWW nie przyniosłaby im żadnych korzyści. Co więcej, ośmiu na dziesięciu przedsiębiorców nie obawia się, że brak strony internetowej może wiązać się z utratą potencjalnych klientów. To alarmujące wyniki badania TNS OBOP. Przeciwnego zdania są przedstawiciele firm obecnych w Internecie. Tylko 6% uważa, że Sieć nie przyniosła im żadnych korzyści, a 85% twierdzi wręcz, że wszystkie małe i średnie firmy powinny posiadać własną stronę internetową. Jak pokazują wyniki badania, ponad 81% przedsiębiorców posiadających stronę internetową uważa, że to standard w dzisiejszym świecie biznesu. Większość z nich (70%) twierdzi, że posiadając stronę internetową łatwiej dotrzeć im do nowych klientów i utrzymać kontakt z dotychczasowymi (45%).

Wśród korzyści jakie przyniósł Internet firmy najczęściej wymieniają: zwiększenie widoczności marki (78%), dostęp do nowych klientów (71%) oraz wzrost znajomości firmy i jej oferty (67%). Przedsiębiorcy posiadający stronę internetową planują jej rozbudowę (38%) oraz zwiększenie aktywności reklamowej w Internecie (29%). Tylko 6% przedsiębiorców obecnych w Internecie uznała, że Sieć nie przyniosła im żadnych korzyści.

Strony internetowe

Najprostsze formy stron internetowych - wizytówki, zawierają zazwyczaj kilka podstron, idealne do promocji małych i średnich firm w Internecie. Dobrze przygotowana strona HTML, spełniająca standardy W3C zapewnia szybkie wczytywanie danych i dobre pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Witryny oparte na CMS jest to aplikacje internetowe lub ich zestaw, pozwalające na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie internetowym zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły.


TYPO3 jest systemem do zarządzania firmowymi witrynami internetowymi i intranetowymi (ECMS - Enterprise Content Management System). TYPO3 to system elastyczny, łatwo rozszerzalny, posiadający zestaw gotowych do użycia interfejsów, funkcji i modułów.

Referencje

TYPO3 to w pełni profesjonalny system, któremu zaufało wiele agencji interaktywnych i ich klientów. Wśród znanych firm, które używają systemu TYPO3 znajdziemy takie nazwy jak MAN, Epson, Konica-Minolta, Volkswagen, UNESCO, 3M, New York Times, First American Bank.
W Polsce z tego systemu korzystają lub korzystali min.: KFC, Pizza Hut, Castorama Polska, n- telewizja nowej generacji, UNESCO Polska, magazyny Gala, Naj, Claudia, Focus, National Geographic Polska.


Więcej niż zwykły CMS...

TYPO3 jest tak rozbudowanym i oferującym tak szerokie możliwości systemem CMS, iż jest postrzegany przez wielu specjalistów jako niezależny framework, przewyższający swoimi możliwościami niejeden produkt komercyjny. Posiada własny język skryptowy TypoScript, oparty w całości na PHP.

Modułowość

Prawdopodobnie celem dla jakiego został stworzony Typo3 jest jego modułowość i wszechstronność. Dzięki jego rozbudowie może on dobrze sprawować się jako skrypt do strony firmowej jak i do obsługi dużego portalu informacyjnego.

Rozszerzenia

System oferuje kilka tysięcy rozszerzeń, które instaluje się dość szybko i łatwo. Będziesz mógł rozbudować funkcjonalność o dodatkowe galerie zdjęć, forum dyskusyjne, sklep internetowy itp.

Elastyczność

Wiele systemów umożliwia dostęp tylko jednemu administratorowi. Jednak w Typo3 można użytkownikom nadawać różne prawa przez co mogą być zwykłymi użytkownikami korzystającymi z zasobów strony, a mogą być administratorami mającymi dostęp do zarządzania tymi zasobami. Dodatkowo użytkownicy mogą być dzieleni na np. zespoły redakcyjne.

Treść pod kontrolą

Typo3 posiada wiele rodzajów treści, które można zdefiniować. Dzięki temu możliwa jest kontrola nad wyglądem strony internetowej dodając zdjęcia, formularze, tabele, multimedia czy zwykły tekst.

Społeczność

Na stronie domowej Typo3 znajduje się rozbudowana dokumentacja i forum dyskusyjne. Znajdziesz tam dużo informacji dotyczących obsługi skryptu. Istnieje także forum dyskusyjne w j. polskim dostępne pod adresem typo3.pl.

Wersjonowanie

System posiada rozbudowany moduł cofania zmian. W przypadku dużego portalu nad którym pracuje wielu redaktorów, to bardzo pożądana opcja. Będziesz mógł przywrócić poprzednią wersję treści strony praktycznie bez limitu wstecz